GYKM-10100 hidraulinis durų atidarytuvas
Trumpas aprašymas:
Produkto informacija
Produkto žymės
Modelis:GYKM-10/100 Hidraulinis durų atidarytuvas
Modelis:GYKM-10/100
Taikymas:
Techninė specifikacija
Paskleidimo pajėgumas
10 tonų
Plotis
100 mm
Darbinis slėgis
63 MP
Žarnos dydis
Ilgis: 3 m
Išorinis skersmuo: 13,5 mm
Vidinis skersmuo: 5 mm